Start van het pastoraal jaar 2015-2016

Onze kerkgemeenschap en onze stad hebben prachtige dagen achter de rug. De herdenking van de overbrenging van de reliek van Sint Bartholomeus was letterlijk met zon overgoten, maar bracht ook zon en vreugde in ons samenleven. En de Processie van Plaisance was dit jaar een topper. Vieren brengt mensen bijeen. Na het feesten wordt het nu tijd om aan de slag te gaan. Het schooljaar is al enige tijd begonnen en de verenigingen zijn volop bezig met het opstarten van een nieuw werkjaar.

[…]

Wij hopen dat al de inspanningen van parochies en dekenaat, van verenigingen, van individuen en groepen mogen gewaardeerd en gesteund worden door velen. Allemaal hebben we er baat bij samen bij te dragen tot kerkvorming en gemeenschapsopbouw, op vele manieren.

deken Frans

Lees meer in KERK & leven van 16 september 2015