Kerstmis bij ons

Kerstzang, Zandbergen (26 december 2019)
KSA-kerstzang in WZC ’t Cautervelt, Ophasselt
KSA-kerstzang

Kerstmis was een feestelijke dag in onze kerken. Verschillende eucharistievieringen werden heel mooi opgeluisterd door onze koren of met zang door kinderen. Het deed deugd dat veel mensen naar de vieringen gekomen zijn. Velen – kinderen en volwassenen – kwamen naar de kerststallen in en buiten de kerken, waaraan veel werk en zorg was besteed. Men bleef er aandachtig en vroom naar kijken. Het leek wel alsof men inging op de oproep van Paus Franciscus: ‘kijk naar de kerststal, naar de verschillende beelden, vooral naar het kind Jezus dat je met open armen ontvangen wil’. Niet enkel in de kerken werd gezongen: jeugd ging ook bij mensen thuis of in een rusthuis de vreugde van Kerstmis uitzingen.

[…]

Lees meer in KERK & leven van 15 januari 2020