Kerstfeestje Jokri Geraardsbergen

Zoals elk jaar houden we met onze plaatselijke Jokri-werking (Jonge Christenen) samen met de leden en de leiding een kerstfeestje. We willen, zoals we ook op andere bijeenkomsten doen, samen ontdekken wat geloven voor ons betekent en kan betekenen. Ook rond de kersttijd wouden we graag een bijeenkomst organiseren om samen in een sfeer van vriendschap het kerstfeest te vieren. In de voorgaande bijeenkomsten gedurende de adventsperiode hadden we ons, zoals u allen, samen voorbereid op Kerstmis. Dit jaar onder het jaarthema van IJD (Interdiocesane Jeugddienst, jongerenpastoraal van het Bisdom Gent, de overkoepelende organisatie die Jokri-, Kring- en Plussers-groepen ondersteunt): Gewoon Gaan!!


Het was op dinsdag 27 december 2016 een zalige bijeenkomst, waarin zowel jong als oud zich goed geamuseerd heeft. We spraken samen af aan de Begijnhofkaai in Geraardsbergen-Centrum, ter hoogte van de parking van de Middenschool. Van daaruit vertrokken we te voet richting de Markt van onze stad. Daar staat al sinds enkele weken en voor de rest van de kerstvakantie een winterdorp met schaatsbaan geïnstalleerd. Iets ideaal, dachten we als leiding, om eens te doen met onze leden. En inderdaad, ze waren allemaal heel enthousiast. Het schaatsen was superleuk en gezellig. Zowel de meer gevorderde schaatsers onder ons, als diegenen die minder aan het ijs gewend waren konden zich goed uitleven. Beter zelfs, de gevorderde schaatsertjes van onze leden ondersteunden en hielpen de anderen. Als dat niet “barmhartig” zijn is!!

[…]

Lees meer in KERK & leven van 11 januari 2017

De leiding
Baldwin, Fien, Franciska, Ringo en Servaas
Jokri Geraardsbergen