Dank voor een schitterend jubileum!

Wij hebben gevierd dat 500 jaar geleden de relikwie van Sint Bartholomeus overgebracht is naar Geraardsbergen. Het is een schitterend gebeuren geworden: een indrukwekkende tocht met de reliek van Sint-Martens-Lierde naar Geraardsbergen, twee aansprekende en mooi verzorgde eucharistievieringen, een kleurrijke Processie van Plaisance.

Overbrenging van de reliek van Sint-Martens-Lierde naar Geraardsbergen – (c) Miel Van Waeyenberg

[…]

Dank aan u allen die door uw aanwezigheid, sympathie en enthousiasme hebt gezorgd voor een aangename sfeer bij deze viering. Op die manier hebben wij bijgedragen tot een gevoel van christelijke gemeenschap in onze parochies en ons dekenaat en tot verbondenheid in onze streek.

deken Frans

Lees meer in KERK & leven van 9 september 2015

De schrijndragers van Sint-Bartholomeus